Виробляємо і доставляємо якісний бетон по Одесі та області

RU
UA
Ціни на бетон в Одесі
ЗАМОВИТИ БЕТОН
Заповнить нашу форму, наш менеджер вам зателефонує
Власний автопарк
Безкоштовний виїзд фахівця для заміру об’єму бетону
Пряма доставка з заводу
О компанії
Компанія «Люксбетон» працює на ринку будматеріалів в Одесі та області більш ніж 9 років. За цей час рівень нашого сервісу встигли оцінити сотні клієнтів. Ми контролюємо якість бетону у власній лабораторії

Крім того, в нас є власний автопарк,що дозволяє привезти 6, 7, 10, 12 та 15 кубів бетону. У нас ви можете взяти в оренду бетононасос та транспортерну стрічку.


Ми можемо доставити ваше замовлення в найкоротші терміни: у день замовлення (якщо будуть вільні авто) чи наступного дня

Ми працюємо без запізнень та перерв на обід
Причини працювати з нами
Якість та об’єм бетону, що заявлені у проектній документації замовника, суворо контролюються. Для цього в «Люксбетон» працює власна лабораторія, що пройшла акредитацію. У нашому штаті – професійні лаборанти та технологи.
Висока якість
Ми можемо запропонувати вам нижчу ціну ніж у наших конкурентів ,за умови, що конкурент – це завод, а не посередник. Купити бетон недорого – це саме до нас.
Низька ціна
Наші виробничі бази розташовані так, щоб максимально швидко доставити бетон на будівничий майданчик. Ми приділяємо велику увагу логістиці, це дає нам гарні результати.
Мінімальні терміни
Ми маємо автопарк сучасної спеціалізованої техніки: авто міксери, авто бетоновоз із транспортерною стрічкою, автобетононасос.
Власний автопарк
Ми завжди на зв’язку: ви можете зателефонувати нам чи написати у Вайбер, ми оперативно обробимо вашу заявку.
Марки бетону, які можна замовити у нас
Бетон для широкого спектру будівничих робіт
Використовується для облаштування фундаментів невеличких будівель: приватних будинків малої поверховості, в якості подушок при будівництві бордюрів та доріжок, при заливці майданчиків. Можна також застосовувати при заливці малонавантажених плит перекриття та виготовлені сходів (В20). Цей вид бетону із високою міцністю на стиснення.

Ідеально підходять марки В15 (М200) и В20 (250)
Бетон для зведення стін
Це дуже популярна марка бетону. Окрім зведення стін, його можна використовувати для будівництва монолітних фундаментів (спайних чи стрічкових), заборів, сходів, майданчиків та вимощень.

Кращім вибором стане бетон марки В22,5 (М300)
Бетон для монолітного будівництва
Це дуже міцний матеріал. Застосовується для виготовлення плитних фундаментів багатоповерхових будівель, плит перекриття, балок. З бетону марки В25 роблять чаші басейнів, дорожні плити для аеродромів, несучі колони та багато іншого. У проектах суспільних та комерційних будівель регламентований бетон В25 (М350)

Відмінним вибором стане В25 (М350)
Бетон для гідротехнічних споруджень
Швидко схоплюється, міцний та надійний. Застосовується при будівництві аквапарків, ТРЦ, критих басейнів, залізобетонних виробів за спеціальними вимогами, банківських сховищ та інших складних споруд.

Використовуємо марку В30 (М400)
Що робити, щоб замовити бетон?
Успішне завершення угоди, готівковий чи безготівковий розрахунок з ПДВ
Здати та прийняти виконані роботи
Зустрічаємо на об’єкті, обговорюємо та фіксуємо у договорі всі нюанси.
Узгодити план та терміни проведення робот
Ви зв’язуєтесь з нами будь-яким зручним для вас засобом. Ми беремо вашу заявку у роботу.
Зробити заявку на сайті чи телефоном
Наші роботи
Серед наших клієнтів є великі компанії та приватні особи. У кожного замовника завжди є свої нюанси та вимоги, тому ми не працюємо за шаблоном, а шукаємо індивідуальний підхід до клієнтів.
Отзывы о компании
Залишити заявку
ЗАМОВИТИ БЕТОН
Заповніть форму, наш менеджер вам передзвонить